Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Zmierzwiony kok w letniej stylizacji
Streetstyle: Zmierzwiony kok w letniej stylizacji
Streetstyle: Zmierzwiony kok w letniej stylizacji
Trendy i styl

Streetstyle: Zmierzwiony kok w letniej stylizacji

Dział
Jej fryzura? Romantyczna i kobieca. Warkocz to doskonała fryzura dla długich włosów na ciepłe dni. Nasza dzisiejsza bohaterka wykonała zmierzwionego warkocza nawiązującego do miastowej stylizacji. Jej lekkie tie & dye zostało wyeksponowane poprzez warkocza opadającego na bok jej koszuli. Aby go wykonać, wyznacz przedziałek pośrodku głowy, utapiruj włosy na jej czubku w celu uzyskania maksimum objętości, a następnie spleć warkocz z trzech części. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem, aby utrzymała się na włosach jak najdłużej.
 
Jej wygląd? Glam rockowy. W jej wyglądzie duże znaczenie odgrywają detale. Dżinsowa koszula zapięta pod szyję, plisowana spódniczka noszona w talii oraz skórzane botki na obcasie tworzą seksowną i modną stylizację. To idealny wybór na letni wieczór spędzony na plenerowym koncercie. Jako dodatki wybrała: torbę w rozmiarze XXL oraz mnóstwo bransoletek.
 
Rada dnia. Marzysz o warkoczu, ale Twoje włosy nie są wystarczająco długie? Postaw na przedłużenia! Dzięki nim będziesz mogła do woli splatać najmodniejsze tego lata rodzaje warkoczy.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ