Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Zmierzwione casualowe fryzury
Streetstyle: Zmierzwione casualowe fryzury
Streetstyle

Streetstyle: Zmierzwione casualowe fryzury

Dział
Jej wygląd? Nasza młoda bohaterka dowodzi, że nawet zwykłe spodnie, gdy są połączone z  właściwymi dodatkami, mogą być stylowe. Na jej stylizację składają się niebieskie spodnie typu slim w zestawie z luźną dwurzędową marynarką. Myślicie, że to ubranie nie jest kobiece? A jednak! Dzięki ślicznemu płaszczykowi w pastelowych kolorach, do którego dobrała buty na obcasie w podobnym kolorze, wygląd naszej bohaterki jest jak najbardziej w dobrym guście. Jest to prosta stylizacja, która dowodzi jej dobrego smaku w dziedzinie mody.
 
Jej włosy? Nasza fashionistka ma pozornie niedbałą fryzurę. Jej farbowane włosy są jednak idealnie utrzymane. Nie widać u niej odrostów, a włosy na długości i końcówki są jedwabiste. Nasza dzisiejsza bohaterka z pewnością pamięta o regularnym podcinaniu końcówek u swojego fryzjera, dzięki czemu jej włosy nie są rozdwojone. Podkreśla swój zimny i świetlisty kolor włosów kontrastującym, czerwonym makijażem ust!
 
Rada dnia. Zmierzwioną casualową fryzurę najlepiej jest wykonać na miękkich i gładkich włosach. Aby pozbyć się odstających włosków, na wilgotne włosy nałóż serum. Rozczesz włosy, a następnie zwiąż je niedbale w niskiego kucyka. Pozostaw kilka swobodnych, cienkich pasemek włosów wokół twarzy. Uwaga, fakt, że mają one być swobodne wcale nie oznacza, że mają być niezdyscyplinowane! Ułóż zatem swoje swobodne pasemka utrwalając je lakierem.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ