Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Zadbaj o swoje końcówki
Streetstyle: Zadbaj o swoje końcówki
Streetstyle: Zadbaj o swoje końcówki
Trendy i styl

Streetstyle: Zadbaj o swoje końcówki

Dział
Jej fryzura? Ma długie włosy, wyjątkowo długie. Podoba nam się naturalny charakter jej fryzury imitującej efekt side hair, z włosami zaczesanymi na lewy bok. Ponieważ jej włosy sięgają aż do pasa, musi o nie szczególnie dbać. Aby utrzymać je w dobrej formie, nasza fashionistka dopieszcza je stosując do nich kosmetyki nawilżające, które nakłada na włosy od połowy ich długości, aż po same końce.
 
Jej wygląd? Trendy i bardzo kobiecy. Nasza bohaterka dnia założyła welurową mini sukienkę o złocistym kolorze, idealnie eksponującą jej lekko opaloną skórę. W sferze dodatków, jej stylizację dopełniają buty na wysokich koturnach, wydłużających i podkreślających jej nogi. Z kolei, kopertówka i pasek zapięty wokół talii stanowią idealne wykończenie tej stylizacji.
 
Rada dnia. Końcówki rozdwajają się z reguły z powodu braku keratyny. Staraj się zatem stosować takie urządzenia jak prostownice i lokówki z umiarem. Jeżeli jednak nie możesz się bez nich obejść, nałóż na włosy spray temoochronny. Ochroni on twoje włosy przed ciepłem urządzenia i sprawi, że twoje końcówki nie będą wysuszone.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ