Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: wysoko upięty kok
Streetstyle: wysoko upięty kok
Trendy i styl

Streetstyle: wysoko upięty kok

Dział
Jej fryzura? Nasz dzisiejszy streetstyle ma średniej długości włosy z długą grzywką zasłaniającą czoło. Dzisiaj jej fryzura zmieniła się w wysoko upiętego koka. Aby fryzura nie była zrobiona w zbyt surowym stylu, z koka wystaje kilka kosmyków. Żeby zrobić takiego koka, musisz związać włosy gumką w koński ogon. Następnie, okręć go wokół pierwszej gumki i zwiąż go drugą gumką. Pomyśl też o kilku wsuwkach, żeby przypiąć nimi kilka kosmyków.
 
Jej look? Sylwetka bardzo eklektyczna. Jeśli chodzi o nasz dzisiejszy streetstyle, im więcej nadruków, tym lepiej! Do swojego topu w kolorze fiołkowo-różowym dobrała spódniczkę w cieniowanym pomarańczowym kolorze. Zainwestowała też w zieloną kurtkę z czarnym kołnierzem, by ochronić się przed niskimi temperaturami. Wisienką na torcie są wielokolorowe trampki oraz torebka na ramię. Look godny uwagi!
 
Rada dnia. Aby twój kok utrzymał się przez cały dzień, użyj lakieru, ale nie obojętnie jakiego: postaw na taki, który łatwo usunąć. Jeśli w ciągu dnia najdzie cię ochota na rozwiązanie włosów, wszystkie ślady po lakierze powinny zniknąć.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ