Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wybierz ombre hair na długich włosach
Wybierz ombre hair na długich włosach
Fryzura

Wybierz ombre hair na długich włosach

Dział
Jej fryzura? Ombre hair na długich włosach. Zmiana koloru z szatynowego na brąz jest łagodna i nie szokuje. W tym przypadku, ewolucja odcieni jest naturalna, tak, jakby nasz dzisiejszy streetstyle spędził kilka tygodni na słońcu i teraz widoczne są tego konsekwencje. Przyjdź do salonu, by wyjaśnić fryzjerowi, że chcesz, by na twoich włosach kolor subtelnie przechodził z ciemniejszego w jaśniejszy. Na co dzień, możesz pielęgnować swoje włosy dzięki protokołowi Color Therapy.
 
Jej wygląd? Szykowny i w stylu bohemy. Sukienka w kwiaty, zainspirowana latami 60, znajduje się pod jeansową kurtką ze skórzanymi rękawami. Aby wyglądać grzeczniej, nasz dzisiejszy streetstyle założył czarne kolanówki oraz botki – trend tej zimy. Jeśli chodzi o dodatki, to założyła wiele pierścionków, prawie na każdym palcu. Nosi także praktyczną na co dzień torbę na ramię.
 
Rada dnia. Pamiętaj, by zachować połysk włosów. Zainwestuj w maseczki nawilżające, które pozwolą ożywić efekt ombre hair. Nie ma nic gorszego niż mdły kolor. Noś zawsze błyszczące włosy!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ