Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Włosy kręcone w szykownym stylu bohemy
Streetstyle: Włosy kręcone w szykownym stylu bohemy
Streetstyle

Streetstyle: Włosy kręcone w szykownym stylu bohemy

Dział
Jej wygląd? Kobiecy, szykowny, rockowy, miejski, trendy. Nie brakuje przymiotników, by opisać streestyle z tego tygodnia. Jej jedwabna koszula w kolorze khaki połączona ze spodniami typu alladynki w czarnej wersji z eleganckimi dodatkami, nadaje jej figurze szyku w stylu bohemy. Jeżeli nie zawsze wiesz, jakie ubrania i dodatki wybrać, stawiaj na szlachetne materiały, dzięki którym będziesz wyglądać szykownie przy każdej okazji.
 
Jej fryzura? Można podziwiać jej długie włosy o idealnie dopracowanych lokach. Włosy zostały wymodelowane przy użyciu suszarki i szczotki, a ich stylizacja nawiązuje do lat 70. W szczególności, końcówki wymodelowano tak, by wykręcały się na zewnątrz. Aby osiągnąć ten efekt użyj lokówki o dużej średnicy lub gorących wałków, na które zakręcisz włosy od połowy ich długości, aż po same końce.
 
Rada dnia. Odstające kosmyki nie dają ci spokoju? Są one zazwyczaj zmorą włosów suchych, którym brakuje dyscypliny. Trudno jest się ich pozbyć, ale można je okiełznać. Zacznij używać produktów do włosów suchych, a na co dzień dyscyplinuj włosy przy użyciu lakieru i grzebienia.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ