Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Kokarda, wyszukany dodatek do włosów rodem z wyższych sfer
Streetstyle: Kokarda, wyszukany dodatek do włosów rodem z wyższych sfer
Trendy i styl

Streetstyle: Kokarda, wyszukany dodatek do włosów rodem z wyższych sfer

Dział
Jej fryzura? Nasza bohaterka tygodnia ma falowane włosy, a przecież nie ma lepszej fryzury, by podkreślić ich piękno, jak  ponadczasowy półkucyk. Jej zwiewna i harmonijna fryzura została spięta elegancką, a zarazem nowocześnie wyglądającą kokardą umieszczoną na czubku głowy.
 
Jej wygląd? Nasza bohaterka wygląda schludnie, ale nie ma w tym przesady. Do jej krótkiej sukienki w pionowe paski zostały dobrane czarne, rockandrollowe, skórzane buty i dziewczęce, wiązane skarpetki. Jest to ubiór, który idealnie pasuje do jej fryzury! Jej rzucający się w oczy naszyjnik i bransoletka XXL są zestawione ze znacznie bardziej dyskretnymi dodatkami w postaci pierścionka i kolczyków. Jest to idealny miks stylów, dzięki któremu wygląd naszej bohaterki nawiązuje do stylizacji francuskich elit, zwanych także BCBG (fr. bon chic bon genre – styl będący odpowiednikiem amerykańskiego preppy).
 
Rada dnia. Chcąc uniknąć efektu oklapniętych włosów u nasady, zastosuj niezawodną metodę tapirowania. Dzięki tej technice, cienkie włosy, którym brakuje objętości odżyją na nowo i nabiorą kształtu. Tapirowanie powinno być dyskretne, aby ostateczny rezultat był możliwie jak najbardziej naturalny.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ