Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: jak utrwalić irokeza
Streetstyle: jak utrwalić irokeza
Trendy i styl

Streetstyle: jak utrwalić irokeza

Dział
Jego fryzura? Kilkucentymetrowy irokez. Nasz dzisiejszy bohater, mimo że jest wielkim fanem grunge’u, postanowił nie wyrażać tego swoją fryzurą. Uważa, że lepszy jest mały irokez niż pobijanie rekordów wysokości włosów postawionych na czubku głowy! Irokeza uzyskał goląc boki głowy, co dodatkowo go wyeksponowało. Jego utrwalona żelem fryzura utrzymuje się przez cały dzień.
 
Jego wygląd? Tak samo oryginalny jak jego fryzura! Stawiając na mieszankę różnych materiałów i kolorów, nasz bohater postanowił stylowo przejść przez zimę. Nosi kolorową koszulę, połyskującą, welurową marynarkę oraz szare, lniane spodnie. Jego styl jest inspirowany wieloma trendami. Co jest dla niego najważniejsze? Zachować uśmiech na twarzy oraz tworzyć stylizacje pełne letnich kolorów, nawet przy zachmurzonym niebie i niskich temperaturach.
 
Rada dnia. Żel to twój największy sprzymierzeniec, jeżeli zależy ci na utrwaleniu irokeza. Jeżeli chcesz, aby twoje włosy były przy tym lśniące, postaw na serum. Połącz oba produkty, a twój irokez będzie pełen połysku i na długo zachowa swój kształt!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ