Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Ulizane włosy w wersji wet look
Streetstyle: Ulizane włosy w wersji wet look
Streetstyle: Ulizane włosy w wersji wet look
Trendy i styl

Streetstyle: Ulizane włosy w wersji wet look

Dział
Jej wygląd? Ubrania oversize zestawione z bardziej dopasowanymi rzeczami tworzą interesującą i kobiecą stylizację. Najważniejszym elementem jej ubioru jest luźna, czerwona kurtka skórzana z wyszywanymi wzorami, nadająca jej folkowy i modny wygląd, a jej okulary przeciwsłoneczne z okrągłymi oprawkami dodają wszystkiemu nutkę retro.
 
Jej włosy? Jej włosy są zaczesane do tyłu na żelu i sprawiają wrażenie mokrych. Aby wykonać tę letnią fryzurę, uliż włosy po bokach, nadając lekko „nadmuchany” wygląd włosom na czubku głowy tak, by tworzyły delikatny tapir. Jeżeli masz długie włosy, upnij je w mini rockowego koka, także w stylu wet look. Jeżeli masz krótkie włosy, po prostu zaczesz je do tyłu.
 
Rada dnia. Do zrealizowania fryzury w stylu wet look lub imitującej efekt mokrych włosów, niezbędny jest żel. Chcąc podkreślić efekt mokrych włosów, najlepiej rozprowadź żel na jeszcze wilgotnych włosach. Nałóż na rękę odrobinę żelu, potrzyj ręce z żelem, a następnie równomiernie rozprowadź go na włosach. Użyj niewielką ilość produktu, aby uniknąć efektu tłustych włosów, które zupełnie nie są w modzie!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ