Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Turban – nowy kapelusz?
Turban – nowy kapelusz?
Fryzura

Turban – nowy kapelusz?

Dział
Jej fryzura? Piękne, blond włosy o długości XXL. U ich nasady widnieje turban w ciemnych kolorach. Dodatek ten pozwala przykryć czubek głowy oraz uszy, a przy tym nie psuje twojego stylu. Dzięki turbanowi, twoje włosy oddychają i zachowują perfekcyjną formę. Niemniej jednak, jeśli zimą będą przetłuszczać się z powodu nakryć głowy, zainwestuj w szampon Control Thrapy, który pozwoli wyregulować naturę twoich włosów. Suchy szampon również może być idealny w tym przypadku.
 
Jej wygląd? Kobiecy i w stylu retro. Zarówno jej sukienka, jak i włosy, są niesamowicie dużych rozmiarów! Zrobiona jest ona z satyny oraz koronki i może być noszona bez kurtki tylko zimą, gdyż nie zakrywa niektórych części ciała. By ogrzać ramiona, nasz dzisiejszy streetstyle wybrał krótką kurtkę z naramiennikami. Jej ubranie, tak jak i turban, jest w morskich i czarnych odcieniach. Na nadgarsku widnieje czarna, lakierowana torba.
 
Rada dnia. Trendem tego sezonu są włosy schowane pod ubraniem. Nasz dzisiejszy streetstyle włożył włosy pod kurtkę. Dzięki temu orginalnemu trikowi można mieć wrażenie, że nosi udawanego boba!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ