Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle : Tie & dye na rudych włosach
Streetstyle : Tie & dye na rudych włosach
Streetstyle : Tie & dye na rudych włosach
Trendy i styl

Streetstyle : Tie & dye na rudych włosach

Dział
Jej fryzura? Fale są doskonałą formą do tego, aby wyeksponować tie & dye. Nasz dzisiejszy streetstyle ma ciemnorude włosy u nasady i na długości oraz końcówki w odcieniu blondu. Fale nadają włosom wrażenie ruchu i podkreślają ich kolor. Dzięki czemu stają się one promienne i pełne subtelności. Nie jest tajemnicą, że jeśli chce się mieć fryzurę i kolor włosów równie udany, trzeba regularnie odwiedzać fryzjera!
 
Jej wygląd? Tak samo kolorowy, jak włosy! Jej sukienka została uszyta z rozmaitych materiałów. Wyeksponowano w niej różne kolory i nadruki etniczne na dole, na przodzie i na rękawach. Niewielki biały kołnierzyk nadaje jej charakter wzorowej dziewczynki i tworzy fazę przejściową pomiędzy rudymi włosami a sukienką w modnej czerwieni.
 
Rada dnia. Jeśli chcesz podkreślić swój tie & dye, postaw nie tylko na efekt falowanych włosów, ale pomyśl również o wizycie u fryzjera. On będzie wiedział, jak dopasować tę fryzurę do Twojego stylu i zachcianek. Nie zapominaj także o domowej pielęgnacji przy użyciu kosmetyków do włosów rudych.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ