Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: subtelny tie & dye na prostych włosach
Streetstyle: subtelny tie & dye na prostych włosach
Streetstyle: subtelny tie & dye na prostych włosach
Trendy i styl

Streetstyle: subtelny tie & dye na prostych włosach

Dział
Jej fryzura? Delikatny tie & dye. Nasza bohaterka jest ciemną szatynką, jednak jej włosy od połowy długości aż po końce są jasno szatynowe. Ten jasny kolor subtelnie rozświetla jej fryzurę. Pomimo przebytych zabiegów odbarwiania i prostowania, jej włosy pozostały lśniące i pięknie zadbane. Chcąc uzyskać podobny rezultat, powinnaś udać się do fryzjera i dodatkowo zadbać o swoje włosy także w domu. Nie istnieje na to żadna inna magiczna metoda.
 
Jej wygląd? Mroczny i stylowy. Nasza bohaterka przemieszała różne style obowiązujące w obecnym sezonie: jej wygląd jest mroczny, a dodatki ze skóry oraz sandały nadają jej wygląd wojowniczki z walk gladiatorów. Jej stylizacja jest dość ekstrawagancka, a przy tym bardzo gustowna dzięki właściwemu doborowi dodatków oraz idealnie dopracowanej fryzurze. Jeżeli jesteś zwolenniczką mody na skórzane dodatki, niech zainspiruje cię przykład naszej street style: nie ubieraj się więc w skóry od góry do dołu. Wybierz za to kilka dodatków, takich jak bluzka lub torba, wykonanych z tego niezwykle modnego materiału w tym sezonie. Spodobał nam się też kolorowy pierścionek naszej bohaterki, który rozwesela i nadaje mniej formalny ton całej stylizacji.
 
Rada dnia: Jeżeli chcesz uzyskać kolor i strzyżenie idealnie dopasowane do twoich potrzeb, udaj się do fryzjera. Fryzjer zaproponuje ci najlepiej dopasowany do ciebie styl, który wyeksponuje zalety twojego wyglądu. Pamiętaj też, że w domu również powinnaś zadbać o swoje włosy, używając kosmetyków do włosów farbowanych.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ