Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Sportowa bandana w casualowej stylizacji
Streetstyle: Sportowa bandana w casualowej stylizacji
Fryzura

Streetstyle: Sportowa bandana w casualowej stylizacji

Dział
Jej wygląd? To folkowa stylizacja, w której ubrania w stylu casual mieszają się z szykownymi elementami w stylu country! Dżinsowe koszule, połyskujące dżinsy lub spodnie, długie spódnice i szerokie swetry to podstawa folkowego ubioru. Stylizacja ta podoba nam się ze względu na jej nieformalny, a przy tym modny wygląd.
 
Jej włosy? Nasza bohaterka dnia ma cienkie włosy, co nie oznacza, że jej fryzura nie może być lekka i harmonijna. I chociaż jej włosom brakuje objętości, umiejętnie maskuje ten fakt ulizując i zaczesując je do tyłu za pomocą sportowej bandany. Klasyczna, elastyczna opaska jest idealnym rozwiązaniem, by dodać charakteru ulizanej fryzurze.
 
Rada dnia. Chcąc uniknąć efektu oklapniętych włosów, wykorzystaj niezawodną metodę tapirowania. Dzięki niej upiększysz swoje cienkie włosy, którym brakuje objętości. Aby tego dokonać, weź grzebień natapiruj nim włosy od wewnątrz, sczesując włosy w kierunku głowy. W tej fryzurze włosy powinny być delikatnie natapirowane przy głowie. Fryzura wyglądała naturalnie tylko wtedy, gdy tapirowanie będzie jak najmniej widoczne.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ