Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Śnieżny blond na krótkich włosach
Streetstyle: Śnieżny blond na krótkich włosach
Streetstyle: Śnieżny blond na krótkich włosach
Trendy i styl

Streetstyle: Śnieżny blond na krótkich włosach

Dział
Jej fryzura? Obcięcie na chłopczycę, idealne na ten sezon! W rzeczywistości, krótkie włosy, obcięte na chłopczycę stają się coraz bardziej popularne w sezonie jesień-zima 2013. Nie ma nic lepszego, aby je wyeksponować, niż zdecydowany kolor, taki jak czarny lub śnieżny blond. Nasz dzisiejszy streetstyle wybrał blond odcień ze względu na swoją jasną skórę i oczy.
 
Jej wygląd? Elegancki i oryginalny zarazem. Nie waha się inspirować trendami sezonu, a jednocześnie umie podkreślić swój niepowtarzalny styl. Jej strój składa się z topu, spódnicy w połowie koronkowej. Oba ubrania, uszyte z tego samego materiału, są innego koloru. Top jest żółty, zaś spódnica - niebieska. Do tego miejskiego i szykownego stroju dobrała niebieskie sandały i oryginalne dodatki.
 
Rada dnia. Aby zachować na długo śnieżny blond i podkreślić jego zimny odcień, używaj na zmianę szamponu do blond włosów i odżywek neutralizujących żółte pasemka. Często chodzisz na basen? Używaj olejków ochronnych, aby chronić kolor i uniknąć jego wypłukania.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ