Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Side hair z dodatkami
Streetstyle: Side hair z dodatkami
Trendy i styl

Streetstyle: Side hair z dodatkami

Dział
Side hair to aktualnie jedna z ulubionych fryzur gwiazd. Coraz więcej kobiet czesze włosy na bok na co dzień, próbując jednocześnie sprawić, aby ich fryzura była oryginalna i niepowtarzalna. Tak jest w przypadku naszego dzisiejszego streetstyle, który zdecydował zawiązać wokół głowy apaszkę dla szykownego, a jednocześnie miejskiego akcentu.
 
Jej fryzura? Side hair na długich włosach. Aby ją wykonać, zaczęła od zrobienia prostego przedziałka na boku i przeniosła większość włosów na przeciwny bok. Jej włosy niedbale opadają na ramiona, dając modny i uwodzicielski efekt. Akcentu dodaje apaszka zawiązana na górze głowy. Postaw na apaszkę w kolorowe wzory i zawiąż ją tak, aby uzyskać idealną kokardkę.
 
Jej look? Szykowny i w stylu bohemy. Nasz dzisiejszy streetstyle postawił na długą i szeroką sukienkę, która nadaje jej szykownego, ale jednocześnie rozluźnionego wyglądu. Aby złamać klasyczną stronę białej sukienki, postawiła na ciemne dodatki. Buty na korkowym koturnie z czarną kokardką są w tym samym kolorze co torba. Dla prostego i eleganckiego wyglądu zdecydowała się nie zakładać już żadnej biżuterii.
 
Rada dnia. Fryzura ta wygląda dobrze na zdrowych i zadbanych włosach. Konieczne jest, więc ich pielęgnacja. Odwiedzaj regularnie salon fryzjerski, aby podcinać zniszczone końcówki. W domu natomiast, używaj nawilżającego szamponu i maski.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ