Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle : Prosty bob - bardzo trendy
Streetstyle : Prosty bob - bardzo trendy
Streetstyle : Prosty bob - bardzo trendy
Trendy i styl

Streetstyle : Prosty bob - bardzo trendy

Dział
Jej wygląd? Stylizacja bardzo klasyczna, a przy tym bardzo szykowna. Dobrze skrojone ubrania i  idealnie dobrane kolory sprawiają, że nasza bohaterka wygląda ponadczasowo i trendy. Umiar został zachowany także w kwestii dodatków. Podobają nam się jej motylkowe okulary w rozmiarze XXL z lekko przyciemnianymi szkłami. Jest to dobrze dobrany dodatek retro, który warto imitować.
 
Jej włosy? Długi bob. Klasyczna i szykowna fryzura, która często gości w salonach Jean Louis David. Włosy nie są degażowane, dzięki czemu mają więcej objętości, a ich lekkie cieniowanie od połowy długości aż do końcówek pozwala uniknąć efektu oklapniętych włosów. Zbyt duży ciężar włosów przy końcówkach nie sprzyja bowiem modelowaniu pełnych objętości fryzur.
 
Rada dnia. Chcąc wymodelować boba na prostych włosach, nałóż na wilgotne włosy spray termoochronny, wysusz włosy suszarką, a następnie użyj prostownicy. Zacznij od włosów przy głowie i przesuwaj delikatnie prostownicę w kierunku końcówek. Zrób to z taką szybkością, by wystarczyła do wyprostowania włosów, starając się nie robić tego zbyt wolno, gdyż mogłabyś w ten sposób nadwrażliwić swoje włosy.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ