Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Pozornie niedbała fryzura
Streetstyle: Pozornie niedbała fryzura
Streetstyle: Pozornie niedbała fryzura
Trendy i styl

Streetstyle: Pozornie niedbała fryzura

Dział
Jej wygląd? Wyszukany styl glam’rockowy dopełniony skórzaną kurtką, która stanowi obowiązkowy atrybut eleganckiej rockowej dziewczyny! Aby nadać indywidualnego charakteru z nutką neo-punka, w swojej stylizacji nasza dzisiejsza bohaterka zdecydowała się na jeden drobny szczegół, który jest obecnie na topie: ćwieki. Jest to dodatek, który sprawi, że skórzana kurtka stanie się bardziej buntownicza. Nie masz jeszcze takiej kurtki w swojej szafie? Możesz też wykorzystać zwykłą kurtkę skórzaną, najlepiej czarną i stosunkowo krótką.
 
Jej włosy? Jej fryzura sprawia wrażenie lekko rozczochranej, zdradzając przy tym oznaki stylizacji. Długie włosy naszej bohaterki są dobrze rozczesane i spięte w wysokiego kucyka. Jednak, zamiast swobodnie zwisać z kucyka, włosy są przewinięte, nadając fryzurze pozornie niedbały charakter. Jest to typowa fryzura utrzymana w stylu casual.
 
Rada dnia. Chcąc uzyskać idealnie dopracowaną fryzurę, postaraj się pozbyć odstających włosów! Te niesforne cienkie kosmyki włosów wychodzą z reguły z kucyka i psują efekt końcowy fryzury. Aby pozbyć się odstających loczków, nałóż na wilgotne włosy serum. Jeżeli natomiast twoje włosy są już suche, spryskaj grzebień lakierem i przeczesz nim włosy, co pozwoli je przyprowadzić do porządku.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ