Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Pełne objętości włosy u nasady
Streetstyle: Pełne objętości włosy u nasady
Streetstyle: Pełne objętości włosy u nasady
Trendy i styl

Streetstyle: Pełne objętości włosy u nasady

Dział
Jej wygląd? Mieszanka klasycznego, eleganckiego stylu i stylu grunge. Krótka, czarna spódniczka i chusta w kratę naszej bohaterki stwarzają jedynie pozory. Na nogi założyła ona bowiem parę podziurawionych rajstop! Stylizacja ta dowodzi, że ponadczasowa czarna spódniczka pasuje do wszystkiego. Jest to niewątpliwie jedno z podstawowych ubrań, które każda fashionistka powinna posiadać w swojej szafie. Z reguły czarna spódniczka przybiera formę mini, noszonej do ciemnych rajstop i ciężkich butów motocyklowych. Może być też w dłuższej wersji, ale nigdy nie powinna schodzić poniżej kolan.
 
Jej włosy? Nasza bohaterka ma długie, miękkie i pełne objętości włosy u nasady. Nie jest tajemnicą, że tak gładka fryzura jest efektem modelowania! Aby ją wykonać, potrzebne Ci będzie okrągła szczotka i suszarka. Wysusz najpierw włosy, a następnie wymodeluj je na okrągłej szczotce.
 
Rada dnia. Chcąc uzyskać pożądaną objętość włosów u nasady, niektóre z Was będą musiały odrobinę „oszukiwać”.  Dobrym pomysłem jest utapirowanie włosów przy głowie, co wcale nie pozbawi fryzury szyku. Nie wahaj się nałożyć na włosy (w małych ilościach) pianki, która nada im odpowiednią teksturę. Jest to niezbędny zabieg dla tych z Was, które posiadają cienkie włosy. Następnie, spryskaj fryzurę lakierem, aby utrwalić jej kształt.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ