Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Wygolona głowa w stylu bad boy'a
Streetstyle: Wygolona głowa w stylu bad boy'a
Streetstyle: Wygolona głowa w stylu bad boy'a
Fryzury męskie

Streetstyle: Wygolona głowa w stylu bad boy'a

Dział
Nie wszyscy mężczyźni mogą się cieszyć bujną czupryną. Spokojnie, mężczyźni o wygolonej głowie są równie sexy. Zalety – nie wydajesz na kosmetyki do pielęgnacji włosów i nie musisz martwić się o siwe włosy.  Wygolona głowa lub bardzo krótko ścięte włosy to bardzo modny w tym sezonie styl bad boy’a. Mężczyźni, którzy wybrali ten styl, muszą pamiętać o regularnym strzyżeniu.
 
Jego wygląd? Reprezentuje elegancki, miastowy styl. Dzięki połączeniu klasycznych ubrań z bardziej nieformalnymi elementami, naszemu bohaterowi tygodnia udaje się stworzyć modną, letnią stylizację, która jest na luzie, ale bez przesady. Klapki i koszulka bez ramiączek to już przeszłość. Obecnie w modzie są bermudy i koszule!
 
Rada dnia. Fakt, że nie masz na głowie zbyt wiele włosów nie oznacza, że nie powinieneś dbać o swoją wygoloną głowę. Nie zależnie od prędkości z jaką odrastają ci włosy, powinieneś używać maszynki co tydzień lub co dwa tygodnie. Pomyśl również  o masowaniu skóry głowy, aby poprawić krążenie krwi. Jeśli nie masz odwagi na samodzielne strzyżenie, skorzystaj z  naszych salonów. Jesteśmy profesjonalistami od strzyżeń maszynką!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ