Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Nieskazitelna, lokowana fryzura tie & dye
Streetstyle: Nieskazitelna, lokowana fryzura tie & dye
Streetstyle: Nieskazitelna, lokowana fryzura tie & dye
Trendy i styl

Streetstyle: Nieskazitelna, lokowana fryzura tie & dye

Dział
Jej wygląd? Dość eklektyczny. Nasza bohaterka połączyła bluzę w stylu casual z luźnymi spodniami w panterkę oraz szarą marynarką. Jest to dość ryzykowna stylizacja, jednak broni się dzięki trafnie dobranym dodatkom oraz dopracowanej fryzurze. Tym z Was, które lubią być na czasie z trendami, nie przesadzając przy tym w pogoni za modowymi nowinkami, polecamy casualowe, a zarazem eleganckie bluzy. Należy przez to rozumieć bluzy przyozdobione koronką lub dodatkami ze skóry. Godny uwagi jest także sposób noszenia czapki przez naszą bohaterkę dnia! Czapka nie jest wciśnięta na jej głowę, dzięki czemu nie tylko dodaje jej stylu, ale także chroni fryzurę przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.
 
Jej włosy? To ucieleśnienie stylu tie & dye! Będąc jasną szatynką, nasza bohaterka postawiła na jasne i rozświetlone końcówki. Jej idealnie zadbane włosy są lśniące i miękkie, pomimo przebytych zabiegów koloryzacyjnych. Nie jest sekretem, że aby zachować piękne włosy, niezbędne są wizyty u fryzjera, a także domowa pielęgnacja! Nasza bohaterka stworzyła iście kalifornijską stylizację z falowanymi włosami na długości i na końcówkach.
 
Rada dnia. Chcąc uzyskać idealny efekt zabiegu farbowania, koniecznie wybierz się do fryzjera. Będziesz mogła być pewna, że Twój kolor nie tylko będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, ale także będzie harmonijnie współgrał z Twoim naturalnym odcieniem oraz wyeksponuje Twoją fryzurę! Nie da się jednak ukryć, że aby zachować jak najdłużej piękne, farbowane włosy, niezbędna będzie ich właściwa pielęgnacja w domu. Używaj więc odżywek do włosów farbowanych na zmianę z odżywkami do włosów blond, aplikując je głównie na włosach od połowy ich długości oraz na końcówkach.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ