Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle : Niedbały kok oversize
Streetstyle : Niedbały kok oversize
Streetstyle : Niedbały kok oversize
Trendy i styl

Streetstyle : Niedbały kok oversize

Dział
Jej fryzura? Praktyczna i kobieca. Kok oversize jest jednym z podstawowych trendów tego sezonu. Włosy nabierają objętości i stają się coraz łatwiejsze do ułożenia. Nasz dzisiejszy streetstyle został stworzony bez sztuczek. Aby zrobić takiego koka, wystarczy mieć szczotkę i gumkę z haczykiem. Zepnij swoje włosy na górze głowy, tworząc tym samym koński ogon i obkręcaj go dookoła tak, aby stworzyć kok. W ten sposób uzyskasz fryzurę spontaniczną i pełną energii.
 
Jej wygląd? Styl w dobrym guście. Do swojej półdługiej, wełnianej spódnicy dobrała torebkę z tego samego materiału. Zdecydowała się na czarne obuwie - lakierowane buty typu Mary-Jane. Aby nadać całości trochę barw i podążać za modą, postawiła na odblaskowe kolory. Wybrała top w purpurowym odcieniu z rękawami XXL. Idealna mieszanka stylów.
 
Rada dnia. Do wykonania koku oversize najlepiej nadają się długie włosy. Jeśli jednak takich nie masz, postaw na przedłużenia - to modne rozwiązanie, które pozwoli Ci stworzyć fryzury, o jakich marzysz.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ