Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Niebieskie pasemka w stylu lat 90.
Streetstyle: Niebieskie pasemka w stylu lat 90.
Streetstyle: Niebieskie pasemka w stylu lat 90.
Trendy i styl

Streetstyle: Niebieskie pasemka w stylu lat 90.

Dział
Jej wygląd? Nawiązuje do wszechobecnego stylu, którego prowodyrką jest m.in. Kate Mosse, a mianowicie do glam rocka. Znajdując się obecnie w centrum trendów, styl ten jest masowo adoptowany przez niekonformistyczne fashionistki! Stylizacja zawiera w sobie takie elementy jak: skórzana kurtka, czarne dżinsy typu slim, buty motocyklowe lub creepersy. Jednym słowem, prawdziwy mroczny wygląd!
 
Jej włosy? Glam rockowa stylizacja wymaga także odpowiednio dobranej do niej fryzury. Nasza bohaterka nosi więc naturalnie rozpuszczone, kruczoczarne włosy, ozdobione oryginalnymi, jasnoniebieskimi pasemkami w stylu lat 90. Staraj się unikać efektu gęstych pasemek, które wyglądają nieatrakcyjne. Postaw na subtelne pasemka, naturalnie wkomponowane we włosy. Unikniesz dzięki temu zbyt wyrazistego i szokującego kontrastu.
 
Rada dnia. Jeżeli podobają ci się niebieskie pasemka, ale nie masz ochoty nosić ich na co dzień, sprawdź, jak to jest mieć włosy o jaskrawym kolorze, nie uzależniając się od nich na wieczność. Wypróbuj zatem zmywalnej maskary do włosów. Nakłada się ją niczym tusz do rzęs, tyle, że na włosach, a jej kolor zmywa się przy pierwszym myciu. Chcąc wykorzystać bardziej klasyczne metody koloryzacji, postaw na farby czasowe lub trwałe. Radzimy w tym celu udać się do fryzjera, który dostosuje sposób koloryzacji do twoich potrzeb.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ