Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Krótka i uporządkowana fryzura w stylu dandysa
Streetstyle: Krótka i uporządkowana fryzura w stylu dandysa
Streetstyle: Krótka i uporządkowana fryzura w stylu dandysa
Fryzury męskie

Streetstyle: Krótka i uporządkowana fryzura w stylu dandysa

Dział
Jego wygląd? Na jego wygląd składają się klasyczne męskie ubrania w szykownym casul’owym stylu! Nasz bohater nosi dżinsy w klasycznym kolorze, koszulę z kołnierzykiem typu Mao oraz prostą marynarkę. Na nogach nosi typowo miejskie buty. Aby nadać swojej stylizacji nutkę retro, nasz modysta postawił na dodatek w stylu vintage: okulary słoneczne. Ten model okularów, który stosunkowo niedawno powrócił do mody, był szczególnie popularny w latach 80.
 
Jego włosy? Nasz bohater nosi krótko ostrzyżone włosy, tworzące uporządkowaną fryzurę. Jego włosy nie są ani za długie, ani za krótkie. Podobnie jak jego zadbany zarost. Jeżeli chcesz uniknąć odstających włosów we wszystkich kierunkach, nawet przy krótkim strzyżeniu pomocne okażą się kosmetyki stylizacyjne, które zdyscyplinują niesforne włosy. Pamiętaj, by nie nakładać za dużej ilości tych produktów, dzięki czemu unikniesz nieestetycznego efektu tłustych włosów i uzyskasz naturalnie wyglądającą fryzurę.
 
Rada dnia. Jeżeli chcesz przystrzyc włosy, nie goląc ich całkowicie, nieoceniona okaże się maszynka do włosów, wyposażona w odpowiednią końcówkę. Wybierz taki rodzaj końcówki, który odpowiada długości włosów, jaką chcesz uzyskać. Dzięki temu, będziesz w stanie bardzo precyzyjnie ostrzyc swoje włosy lub zarost. Możesz to zrobić samodzielnie w domu lub oddać się w ręce profesjonalnego fryzjera.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ