Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Korona z warkoczy w stylu Heidi
Streetstyle: Korona z warkoczy w stylu Heidi
Streetstyle

Streetstyle: Korona z warkoczy w stylu Heidi

Dział
Jej fryzura? Szykowna i utrzymana w stylu bohemy. Wykonanie tej korony z warkoczy jest bardzo proste, nawet jeśli nie posiadasz włosów o niezbędnej długości. Aby to zrobić, wyprostuj włosy, a następnie podziel je na dwie części, robiąc przedziałek pośrodku. Uliż włosy po obu stronach i zrób koka. Na koniec, nałóż gotowy warkocz na głowę i upnij go na wysokości karku.
 
Jej wygląd? Bardzo kolorowy! Powróciło słońce, więc czemu miałaby unikać jaskrawych i krzykliwych kolorów? Nasza bohaterka dnia stawia na dwa mocne kolory: elektryczny błękit i pomarańcz. Dwa kolory, które cudownie do siebie pasują, jednak ich połączenie wymaga odwagi. Jeżeli chcesz wyglądać bardzo kolorowo, pomyśl np. o połączeniu topu ze spodniami. W bardziej dyskretnych stylizacjach, postaw na kolorowe dodatki lub krzykliwy makijaż.
 
Rada dnia. Jeżeli nie masz włosów odpowiedniej długości, a mimo to chcesz je zapleść w warkocza, wykonaj koronę z dwóch warkoczy. Zacznij od wyszczotkowania włosów, zrób przedziałek pośrodku głowy, a następnie wydziel dwa kosmyki włosów, po jednym z każdej strony przedziałka. Resztę włosów upnij w luźnego koka, a następnie zapleć dwa wydzielone wcześniej kosmyki w warkocza, owiń je wokół głowy, a następnie wepnij ich końcówki w swojego koka na wysokości karku.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ