Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Kolorowe włosy na lato
Streetstyle: Kolorowe włosy na lato
Streetstyle: Kolorowe włosy na lato
Trendy i styl

Streetstyle: Kolorowe włosy na lato

Dział
Jej fryzura? Krótka i otrzymana w jaskrawych kolorach. Bob staje się ostatnio najpopularniejszym rodzajem strzyżenia, dlatego warto złamać jego  konwencję, wzbogacając go o efekt fluo. Nasza dzisiejsza bohaterka postawiła na błękit. Jej krótki, asymetryczny bob jest ustrukturyzowany za pomocą krótkiej, cieniowanej grzywki. Dla ułatwienia dodamy, że warto wybierać farby tymczasowe, a na tego typu koloryzację decydować się jedynie przy naturalnie jasnych włosach.
 
Jej wygląd? W stylu bohemy i z nutką stylu grunge. Jej krótka, letnia sukienka jest zestawiona ze swetrem w pastelowym kolorze. Jej wygląd w dużej mierze opiera się na dodatkach. Bransoletki, naszyjniki i pierścionki stanowią nieodzowną część tej stylizacji. Szmaciana torba oraz klapki na obcasie dopełniają jej wygląd, który łączy w sobie wpływy współczesnej mody i stylu retro.
 
Rada dnia. Włosy w jaskrawych kolorach flashy stają się przewodnim trendem tego lata. Wykonaj tę koloryzację na włosach od połowy ich długości aż po same końce, nawiązując na przykład do efektu tie & dye.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ