Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Klasyczny i elegancki wygląd
Streetstyle: Klasyczny i elegancki wygląd
Streetstyle

Streetstyle: Klasyczny i elegancki wygląd

Dział
Jej wygląd? Wraz ze swoim futrzanym płaszczem, wypastowanymi, skórzanymi botkami oraz modną torbą w rozmiarze oversize, osoba prezentująca dzisiejszą stylizację dnia wydaje się być kimś, kto ma dobry gust do ładnych rzeczy i materiałów. Jeżeli Twój budżet Ci na to nie pozwala, kup niewiele, ale za to ubrania dobrej jakości! Lub wybieraj luksusowe dodatki, które są bardziej przystępne, niż ubrania renomowanych marek. Aby było jej zawsze ciepło, nasza fashionistka ubrała toczek, który nadaje jej styl eleganckiej amazonki oraz dopełniła całości grubym szalikiem.
 
Jej włosy? Z uwagi na te wszystkie dodatki, o mało co nie zapomnielibyśmy o jej fryzurze! A przecież jest ona dobrze widoczna. Jej włosy są długie i proste, upięte w niskiego kucyka na boku. Jej włosy są miękkie i lśniące aż do końcówek. Nasza fashionistka z pewnością poświęciła trochę czasu na ich pielęgnację, używając w szczególności maseczek nawilżających na końcówki oraz podcinając je regularnie u swojego fryzjera.
 
Porada dnia. Aby nadto nie dusić skóry głowy oraz po prostu, by wyglądać bardziej elegancko, toczek wydaje się być bardzo dobrym wyborem, jeżeli chodzi o nakrycia głowy. Z racji swojego kształtu, nie dusi on skóry głowy, a Tobie umożliwia zachowanie ładnej fryzury przez cały dzień. Skóra głowy, która nie jest wystarczająco dotleniona może sprawić, że Twoje włosy będą się elektryzować i przetłuszczać. Staraj się więc nie uciskać głowy pod kapeluszem lub czapką oraz nie wybierać modeli wykonanych z tworzyw syntetycznych.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ