Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Kapelusz z szerokim rondem jako hit sezonu
Streetstyle: Kapelusz z szerokim rondem jako hit sezonu
Streetstyle: Kapelusz z szerokim rondem jako hit sezonu
Trendy i styl

Streetstyle: Kapelusz z szerokim rondem jako hit sezonu

Dział
Jej wygląd? Zielony płaszcz, kapelusz z szerokim rondem w kolorze morskim i wysokie botki na obcasie to perfekcyjnie dobrana stylizacja rodem z lat siedemdziesiątych! Wygląd naszej dzisiejszej bohaterki jest wyrazem elegancji i stylu retro w nowoczesnym wydaniu. Nasza bohaterka dnia wydaje się być prawdziwą znawczynią mody obecnej dekady. Kapelusz z szerokim rondem, wysokie botki, szeroka bluza, mini spódniczka, jesienne i musztardowe kolory… Wydaje się, że nie ma problemu z upodobnianiem się do jednego z Aniołków Charliego! Jeżeli masz zamiar nosić kapelusz z szerokim rondem przez całą zimę, wybierz model wykonany z ciepłych materiałów, takich jak filc lub welur.
 
Jej włosy? Aby w zupełności wpasować się w stylizację na lata siedemdziesiąte, nasza fashionistka nosi długie, idealnie proste włosy. Jest to jedna z charakterystycznych fryzur lat 70. Zacznij realizację tej fryzury od spryskania włosów sprayem termoochronnym, który ochroni włosy przed ciepłem urządzeń fryzjerskich, takich jak suszarka, czy prostownica. Jednak, prostownicy użyj dopiero wtedy, gdy Twoje włosy będą już całkowicie suche. Chcąc uzyskać jednolitą strukturę włosów, postaraj się je wyprostować aż po same końce.
 
Rada dnia. Jeżeli zależy Ci na wyszukanej fryzurze, Twoje włosy powinny być odpowiednio zadbane. Powinnaś więc regularnie podcinać końcówki i odżywiać je maseczkami nawilżającymi. Ab uzyskać lśniące włosy, wybierz kosmetyki należące do protokołu produktów na bazie keratyny, które dogłębnie odżywią Twoje włosy. Zregenerowane włosy będą lśniły jak nigdy!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ