Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Jaka fryzura pasuje do kapelusza?
Streetstyle: Jaka fryzura pasuje do kapelusza?
Trendy i styl

Streetstyle: Jaka fryzura pasuje do kapelusza?

Dział
Jej wygląd? Klasyczny, szykowny wygląd wzbogacony glam’rockowymi dodatkami. Aby uzyskać gram’rockową stylizację, postaw na botki z ćwiekami lub slippersy, torebkę kopertówkę, pierścionek z czaszką, skórzaną kurtkę i kapelusz typu fedora lub borsalino. W kwestii kolorów, zdecyduj się na ubrania w najciemniejszych tonacjach, jakie posiadasz! Zdecydowany prym powinny wieść takie kolory jak: czarny, bordowy, elektryzujący niebieski, śliwkowy. W przypadku naszej dzisiejszej bohaterki, zdecydowanie najważniejszym dodatkiem w jej całej stylizacji jest kapelusz.
 
Jej włosy? Nosząc kapelusz nie można sobie pozwolić na całkowitą dowolność w kwestii fryzury. Jeżeli masz krótkie włosy, po prostu załóż kapelusz na głowę. Jednak, włosy półdługie i długie będą wymagały od ciebie więcej zabiegu. Nasza bohaterka dnia słusznie postanowiła wykonać niskiego kucyka, noszonego na boku. Zrezygnuj więc z koków i wysokich kucyków!
 
Rada dnia. Aby uniknąć oklapniętych włosów, będących często wynikiem noszenia kapelusza, susz włosy z głową spuszczoną w dół, aby maksymalnie unieść je u nasady. Jeżeli kapelusz elektryzuje twoje włosy, miej zawsze przy sobie małe opakowanie lakieru lub serum, które pozwolą ci zdyscyplinować niesfornie odstające włosy!
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ