Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Jak nosić kwiaty we włosach?
Streetstyle: Jak nosić kwiaty we włosach?
Streetstyle: Jak nosić kwiaty we włosach?
Trendy i styl

Streetstyle: Jak nosić kwiaty we włosach?

Dział
Jej fryzura? Nasza bohaterka nosi świeżą, a przy tym interesująca fryzurę, której najbardziej charakterystyczną częścią jest duży kwiat w rozmiarze XXL, upięty tuż nad jej uchem. Tego typu dodatki najlepiej pasują do długich, rozpuszczonych i lekko pofalowanych włosów utrzymanych w romantycznej stylizacji. Na włosach półdługich i krótkich, takie akcesoria mogą zbyt rzucać się w oczy. W przypadku naszej bohaterki, kwiat idealnie pasuje się do jej długich włosów. Aby go upiąć we włosach, użyj wsuwek lub igieł fryzjerskich.
 
Jej wygląd? W podobnym stylu, jak jej fryzura! Nasza bohaterka ubrała lekką i zwiewną wiosenną sukienkę. Aby dodać szyku swojej stylizacji, postawiła na pantofelki na koturnach, dzięki którym stała się jeszcze wyższa. Prezentuje niezwykle kobiecą i delikatną sylwetkę.
 
Rada dnia. Aby uzyskać falowane włosy od połowy ich długości odwiedź salon fryzjerski Jean Louis David i wypróbuj naszą usługę Wavy. Aby pofalować włosy, możesz też użyć lokówki o dużej średnicy. Nałóż na wilgotne włosy spray termoaktywny, który ochroni włosy przed ciepłem urządzeń fryzjerskich, a następnie, po wcześniejszym wysuszeniu włosów, wykonaj na fale za pomocą lokówki. Na koniec, ułóż włosy palcami, aby wyglądały sprężyście i naturalnie.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ