Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle : Jak nosić kapelusz panama do krótkich włosów?
Streetstyle : Jak nosić kapelusz panama do krótkich włosów?
Streetstyle

Streetstyle : Jak nosić kapelusz panama do krótkich włosów?

Dział
Jej fryzura. Półdługie pocieniowane włosy. Do tego kapelusz panama, który sprawia, że obcięcie staje się bardziej wyrafinowane. Twojej fryzurze nie potrzeba już nic więcej! To idealny dodatek, jeśli chcesz w lecie pominąć szczotkowanie włosów. Nasza bohaterka ma je rozpuszczone i pocieniowane, co dodaje im objętości. Dodatkowo, w ten sposób eksponuje się owal jej twarzy i łagodnieją rysy.
 
Jej wygląd. Jednocześnie rockowy i glamour. Jej strój o marynarskim wzorze i niebieskim kolorze składa się z niezbędnych ubrań w damskiej garderobie. Marynarski żakiet, trencz, dżinsy... Ona ma styl i to widać! Oprócz panamy dobrała uważnie także inne dodatki: posrebrzany naszyjnik, kopertówkę z łańcuszkiem, dzięki któremu może ją nosić na ramieniu, a także eleganckie baleriny. Look godny naśladowania przy każdej okazji.
 
Rada dnia. Panama jest to rozsądny wybór jeśli chcesz latem chronić swoje włosy przed słońcem. Noszony w mieście czy nad wodą jest stylowym sprzymierzeńcem w ochronie przed promieniami UV! Kapelusz ten, czy to na włosach krótkich, czy półdługich, nadaje kobiecego wyglądu w stylu bohemy, idealnego na słoneczne miesiące.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ