Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Jak nosić filcowy kapelusz
Streetstyle: Jak nosić filcowy kapelusz
Trendy i styl

Streetstyle: Jak nosić filcowy kapelusz

Dział
Jej fryzura? Długie i bardzo proste włosy. Nasz dzisiejszy streetstyle postanowił założyć filcowy kapelusz w morskim kolorze, aby podkreślić swoje włosy. Po umyciu włosów, wyprostowała je prostownicą, aby uzyskać efekt maksymalnie gładkich włosów. Nałożenie pianki do włosów przed prostowaniem, a po nim - lakieru, nada włosom blasku oraz zapewni im długotrwały efekt w każdych okolicznościach, nawet przy noszeniu kapelusza!
 
Jej wygląd? Połączenie damskiego stylu z męskim. Do swojego niebieskiego kostiumu dobrała koszulę i krawat w odcieniach różu dla dodania dziewczęcego akcentu. Dla stworzenia idealenie zgranego zestawu, torba w niebieskim odcieniu jest tego samego koloru co jej okulary przeciwsłoneczne. Efekt końcowy zapewnia filcowy kapelusz, kluczowy element tego stroju.

Rada dnia. Filcowy kapelusz jest jednym z podstawowych nakryć głowy na zimę. Aby wygląd był idealny, a włosy nie były zduszone, zostaw je rozpuszczone. Co więcej, pozwoli ci to połączyć męski aspekt kapelusza z kobiecą fryzurą i uzyskać idealne połączenie stylów.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ