Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Jak nosić czapkę z daszkiem w rozmiarze XXL
Streetstyle: Jak nosić czapkę z daszkiem w rozmiarze XXL
Fryzury męskie

Streetstyle: Jak nosić czapkę z daszkiem w rozmiarze XXL

Dział
Jego fryzura? Krótko obcięte włosy schowane pod czapką w rozmiarze XXL. Nasz dzisiejszy bohater postanowił nosić czapkę z uniesionym daszkiem tak, by nie zasłaniała mu oczy. Tej zimy czapka z daszkiem w wersji XXL stanowi nieodłączną część każdej stylizacji, i dlatego powinna współgrać kolorystycznie z pozostałymi częściami ubioru. Choć wydaje się bardziej praktycznym dodatkiem dla mężczyzn, kobiety także mogą sobie na nią pozwolić! Wystarczy, że wykorzystają kilka rad, jak zachować idealną fryzurę pod czapką.
 
Jego wygląd? Bardzo miastowy. Uwielbia szerokie ubrania w stylu streetwear, które dają mu dużą swobodę ruchów. Aby skorzystać ze słonecznej pogody, która nas nie opuszcza tej jesieni, postanowił założyć szorty, zestawiając je z T-shirtem z nadrukami oraz białą koszulą. To właśnie ona nawiązuje do koloru jego czapki. Stylizację dopełnia para wysokich sneakersów. W sferze dodatków, postawił na okulary przeciwsłoneczne w rozmiarze XXL oraz posrebrzaną torbę.
 
Rada dnia. Aby czapka XXL nie zniszczyła twojej codziennej stylizacji włosów, postaw na fryzurę, która łatwo się układa i nie wymaga długiego modelowania. Wycieniowana fryzura w lekkim nieładzie pozwoli ci uniknąć problemów związanych z noszeniem czapki na co dzień.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ