Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: jak dodać gęstym włosom wysublimowania
Streetstyle: jak dodać gęstym włosom wysublimowania
Streetstyle: jak dodać gęstym włosom wysublimowania
Trendy i styl

Streetstyle: jak dodać gęstym włosom wysublimowania

Dział
Jej fryzura? Świeża i naturalna. Przedziałek na boku sprawia, że włosy same się układają, tworząc letnią i swobodną i niczym nie ograniczoną fryzurę! Na tego typu fryzurę mogą sobie pozwolić wyłącznie osoby o idealnie obciętych włosach. Końcówki powinny być regularnie podcinane i idealnie nawilżone.
 
Jej wygląd? Lekki, świeży, kobiecy. Nasza dzisiejsza bohaterka postawiła na pastelową, t-shirtową sukienkę z nadrukiem, która jest niezwykle modna w tym sezonie. Połączyła ją z lakierowanymi butami typu derby i niskimi skarpetkami, które razem dodają jej stylizacji nutkę retro. Jej wygląd jest bardzo szkolny, ale jednocześnie bardzo miastowy. Zapewne będzie często imitowany w nowym sezonie.
 
Rada dnia. Jej gęste włosy nie są jednak pozbawione widocznych, odstających loczków. Są to niesforne włoski, które nie dają się ułożyć w pożądany sposób. Istnieje kilka możliwości, aby pozbyć się odstających loczków. Jeżeli odstające włosy są spowodowane brakiem nawilżenia, możesz użyć odżywiającej maseczki do włosów. Możesz też spryskać grzebień lakierem i czesać się w ten sposób. Możesz też spryskać świeżo umyte i jeszcze wilgotne włosy specjalnie przeznaczonym do tego serum.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ