Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Harmonijna fryzura dzięki cieniowaniu
Streetstyle: Harmonijna fryzura dzięki cieniowaniu
Streetstyle: Harmonijna fryzura dzięki cieniowaniu
Trendy i styl

Streetstyle: Harmonijna fryzura dzięki cieniowaniu

Dział
Jej fryzura? Długa i cieniowana. Nasza bohaterka ma gęste włosy, które mogą być bez problemu poddane cieniowaniu. Tego typu strzyżenie, o ile jest dobrze wykonane, pozwala równomiernie rozłożyć objętość włosów na całej głowie przy jednoczesnym wrażeniu ich lekkości. Aby wysublimować swoją wycieniowaną fryzurę oraz ochronić swoje włosy przed słońcem, nasza bohaterka dnia postanowiła założyć czarny kapelusz, jeden z bardziej modnych dodatków tego lata.
 
Jej wygląd? Szykowny i miastowy. Nasza bohaterka założyła czarne spodnie z wysokim stanem oraz dżinsową koszulę, którą wzbogacają oryginalne dodatki, takie jak kilkurzędowa kolia z pereł oraz buty na koturnie o wzorze imitującym skórę lamparta. Tę uniwersalną stylizację dopełnia czarna, skórzana torebka założona na ramię, doskonała do pracy lub na spotkanie z przyjaciółmi.
 
Rada dnia. Udane cieniowanie pozwala równomiernie rozłożyć objętość włosów na całej głowie, ale przede wszystkim, uniknąć efektu kuli. Pamiętaj, że fryzura będzie wyglądała wyjątkowo korzystnie, jeżeli wymodelujesz ją za pomocą suszarki i płaskiej szczotki starając się maksymalnie unieść włosy u nasady.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ