Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Grzywka i okulary, modny mix
Streetstyle: Grzywka i okulary, modny mix
Streetstyle: Grzywka i okulary, modny mix
Trendy i styl

Streetstyle: Grzywka i okulary, modny mix

Dział
Jej fryzura? Na czasie z trendami i bardzo stylowa. Ma długie, gładkie i lekko pofalowane włosy, nadające jej fryzurze efekt wavy. Jej grzywka jest perfekcyjnie dopracowana, a jej pasemko włosów w kolorze blond jest doskonałym akcentem na lato. Nieskazitelny wygląd tej fryzury nasza bohaterka zawdzięcza codziennej pielęgnacji. Jeżeli twoje włosy także sięgają ramion, staraj się o nie dbać regularnie podcinając końcówki i unikając tym samym ich rozdwajania. Każdego dnia zwracaj też szczególną uwagę na włosy na całej ich długości.
 
Jej wygląd? Miastowa i kobieca stylizacja, idealna na co dzień, do pracy. Jeśli zadbamy o eleganckie dodatki, będzie pasować także na wieczorne wyjście. Skórzana kopertówka naszej bohaterki, jej pantofelki w cielistym kolorze oraz okulary w rozmiarze oversize tworzą stonowaną, ale niesamowicie modną stylizację. Czasami wystarczy kilka dodatków, aby wyglądać fenomenalnie!
 
Rada dnia. Chcesz uzyskać podobne fale na włosach, wykorzystaj lokówkę o dużej średnicy, którą polokujesz włosy od połowy ich długości aż po same końce. Chciałabyś żeby fryzura utrzymała się na dłużej? Skorzystaj z usługi Wavy w salonie Jean Louis David. Dzięki niej twoja fryzura będzie wyglądała niczym ”po przyjściu z plaży” i utrzyma się od 4 do 6 tygodni.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ