Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: „Grzeczna” wersja boba
Streetstyle: „Grzeczna” wersja boba
Streetstyle

Streetstyle: „Grzeczna” wersja boba

Dział
Jej fryzura? Pełny i prosty bob. Ta wersja boba pozwala zachować niezbędną ilość włosów, by wykonywać na nich stylizacje z charakterem. Nasza dzisiejsza bohaterka przyzwyczajona jest do przedziałka na boku i podobnie uczesała się do dzisiejszej stylizacji. Jednakże, bob może być równie dobrze wyglądać na włosach z przedziałkiem na środku głowy - fryzura będzie wtedy sprawiać wrażenie jeszcze bardziej zachowawczej i zdyscyplinowanej. Podczas wizyty w salonie fryzjerskim, poproś o radę swojego fryzjera. Pomoże ci on w wyborze boba najlepiej dostosowanego do twoich potrzeb.
 
Jej wygląd? Ubranie eleganckiej, pracującej dziewczyny. Jej zapinane na pasek spodnie z wysokim stanem mają oryginalny wzór. Górę dominuje bluzka koszulowa oraz krótki, szeroki krawat, zgrabnie wkomponowany w tę stylizację. Jedynym akcentem kolorystycznym w jej ubraniu jest zielona czapka. Poza nią, jej stylizacja utrzymana jest w odcieniach czerni i bieli. Jej wygląd rozweselają pomalowane na czerwono paznokcie. Jej pantofelki oraz torebka są także utrzymane w kolorach czerni. To wyszukana stylizacja, dobra na każdą porę dnia.
 
Rada dnia. Aby zyskać jeszcze bardziej stylowy wygląd, postaw na grzywkę. Twoja fryzura nabierze indywidualnego charakteru dzięki grzywce z kilku kosmyków lub klasycznej grzywce. Nada jej to dynamizmu i sprawi, że twoja stylizacja będzie jedyna w swoim rodzaju.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ