Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Fuzja rocka i grunge’u w stylizacji neo-grunge’owej
Streetstyle: Fuzja rocka i grunge’u w stylizacji neo-grunge’owej
Streetstyle

Streetstyle: Fuzja rocka i grunge’u w stylizacji neo-grunge’owej

Dział
Jej wygląd? Mieszanka wielu stylów! Aby uzyskać podobną stylizację najlepiej wybrać się do lumpeksu i przejrzeć tamtejsze rzeczy lub też przerobić niektóre ubrania z własnej szafy. Na przykład, można skrócić spódniczkę, wzbogacić klasyczny top barwnymi dodatkami, przefarbować jakąś rzecz… Dowiedź swojej kreatywności i dodaj blasku swojej stylizacji. Ujął nas płaszcz naszej bohaterki, utrzymany w stylu tie & dye, które już dawno przestało być modą jedynie w sferze stylizacji włosów!
 
Jej włosy? Aby uzyskać stylizację na pograniczu rocka i grunge’u, nie wystarczą jedynie ubrania. Ważne są również makijaż i uczesanie, przy czym fryzura odgrywa tu kluczową rolę. Aby uzyskać fryzurę w stylu neo-grunge, zacznij oczywiście od koloryzacji! Brunetka, która staje się blondynką to przecież rockowa osoba. Nasza bohaterka dnia nosi widoczne odrosty, które są w rzeczywistości jak najbardziej zamierzone i dopracowane w każdym calu. Ich właściwą pielęgnację zapewniają jej regularne wizyty u fryzjera.
 
Rada dnia. Aby podkreślić zmierzwiony efekt swoich włosów, wykonaj na nich fale. Na mokre włosy nałóż piankę ochronną, a następnie skręć dłońmi włosy na długości . Włosy susz naturalnie lub, szczególnie zimą, użyj w tym celu suszarki. W celu nadania fryzurze objętości, utapiruj włosy znajdujące się na czubku głowy, a następnie zaczesz je delikatnie do tyłu.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ