Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: długie kręcone side hair
Streetstyle: długie kręcone side hair
Streetstyle: długie kręcone side hair
Trendy i styl

Streetstyle: długie kręcone side hair

Dział
Jej fryzura? Dzięki swoim bardzo długim włosom, nasz dzisiejszy streetstyle może pozwolić sobie na realizację praktycznie wszystkich fantazyjnych fryzur. Dzisiaj postawiła na side hair. Nie zrobiła nic z włosami u nasady, za to, polokowała swoje włosy od połowy ich długości aż po same końce, aby nadać włosom wrażenie ruchu. Całość włosów jest zebrana na boku przeciwnym do przedziałka. Efekt bez zastrzeżeń!
 
Jej wygląd? Raczej glam rock. Postawiła na podziurawione jeansy, a efekt w stylu grunge złagodziła kobiecą resztą ubioru. Duży naszyjnik, zegarek, liczne branzoletki - biżuteria jest niezbędnym elementem, aby nadać wyglądowi akcent glamour. Jej mała cekinowa torebka i okulary przeciwsłoneczne wzbogaciły jej stylizację na dzień o element zabawy i szaleństwa. Wybrała także niebieski, skórzany top, aby dodać koloru i energii swojemu lookowi.
 
Rada dnia. Side hair najlepiej wygląda na włosach w pełnym zdrowiu. Dobierz kosmetyki pielęgnacyjne do twojego rodzaju włosów, aby dostarczyć im wszystkich potrzebnych składników, by w każdych okolicznościach były pełne blasku!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ