Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Co zrobić by zawsze mieć długie idealnie proste włosy?
Streetstyle: Co zrobić by zawsze mieć długie idealnie proste włosy?
Trendy i styl

Streetstyle: Co zrobić by zawsze mieć długie idealnie proste włosy?

Dział
W tym sezonie długie włosy powinny być naprawde długie i noszone w wersji mocno wyprostowanej. Tą podstawową fryzurę lat 70. uzyskać można dzięki bardzo dokładnemu wyprostowaniu włosów. Nosi się ją z przedziałkiem na środku.
 
Jej fryzura? Bardzo długie i idealnie proste włosy. Dla otrzymania takiego rezultatu, twoim najlepszym sprzymierzeńcem jest prostownica do włosów. Aby ułatwić sobie prostowanie, nałóż produkt termoochronny. Zapewni on ochronę twoim włosom. Dla optymalnego wyprostowania, prostuj włosy kosmyk po kosmyku. Staraj się nie prostować tego samego kosmyka kilka razy, aby nie przegrzać i uwrażliwić twoich włosów.

Jej wygląd? To połączenie stylów rock i grunge. Dominującym kolorem jej stylizacji jest czarny. W tym kolorze wybrała spodnie i botki. Aby ubarwić swój look, postawiła na luźny, raczej krótki sweter w odcieniach żółci. Jej akcesoria to stylowy plecak i okulary przeciwsłoneczne.
 
Rada dnia. Aby twoje włosy były idealnie proste przez cały dzień, pokryj włosy odrobiną lakieru. Aby to zrobić, spryskaj nim swój grzebień lub szczotkę, a następnie przeczesz włosy. Lakier nie tylko zapewni ci trwały efekt prostowania, ale również wyeliminuje odstające kosmyki.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ