Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Co zrobić, by mieć lśniący kolor?
Streetstyle: Co zrobić, by mieć lśniący kolor?
Trendy i styl

Streetstyle: Co zrobić, by mieć lśniący kolor?

Dział
Jej fryzura? Długie, farbowane włosy obcięte na boba z refleksami jaśniejszymi niż jej naturalny kolor. Nasz dzisiejszy streetstyle pielęgnuje swój kolor w salonie, by otrzymać upragniony rezultat. W domu natomiast, dba o niego stosując protokół Color Therapy. Szampon oraz maseczka należą do jego ulubionych produktów, dzięki którym uzyskuje połysk na włosach. Należy dbać o farbowane włosy i jak najbardziej je nawilżać.
 
Jej wygląd? Bardzo elegancki. Temperatura powietrza się podwyższyła, dlatego też nasz dzisiejszy streetstyle nie założył płaszcza. Ubraną ma niebieską sukienkę zakończoną białą koronką oraz niebieskawe rajstopy. Na nogi założył natomiast botki na obcasie z odsłoniętymi palcami. Jedynym dodatkiem, którego dziś potrzebuje, jest telefon, gdyż uzależniony jest od technologii!
 
Rada dnia. Prostowanie włosów jest idealnym sposobem, by nadać im blasku. Aby naśladować nasz dzisiejszy streetstyle, spróbuj zrobić efekt wavy za pomocą prostownicy. Dzięki temu łuski włosów się zamkną, w wyniku czego uzyskasz perfekcyjny połysk.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ