Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Ciepły i stylowy wygląd w turbanie
Streetstyle: Ciepły i stylowy wygląd w turbanie
Streetstyle: Ciepły i stylowy wygląd w turbanie
Trendy i styl

Streetstyle: Ciepły i stylowy wygląd w turbanie

Dział
Jej wygląd? Gdy nadchodzi zima, zaczynamy doceniać futra i skóry różnych zwierząt. Po pierwsze, ze względu na ich wygodę i ciepło, ale także z racji ich potencjału modowego. Jeżeli jesteś miłośniczką zwierząt, wiedz, że nie musisz wcale ubierać prawdziwych futer, wystarczy, że założysz futro sztuczne lub skórę barana. Nasza bohaterka dnia wybrała niezwykle stylową futrzaną marynarkę bez rękawów. Pozostałe części jej ubioru są stosunkowo delikatne, a jej stylizacja utrzymana jest w kolorze czarnym.
 
Jej włosy? Nasza śliczna mulatka, aby zdyscyplinować swoje długie, kędzierzawe włosy, zaplotła je w cienkie dobierane warkoczyki. Ponadto, postanowiła zastosować technikę „jednego ramienia”, którą tak często można zauważyć na czerwonym dywanie. Moda ta polega na przełożeniu włosów na jedno ramię, co doda stylizacji seksapilu. Ponadto, nasza bohaterka dnia postanowiła przyciągać uwagę wzbogacając swoją fryzurę o turban w stylu retro, dzięki któremu jest jej ciepło oraz który sprawia, że wygląda stylowo. Mimo, że jej turban nie jest wykonany z wełny, dokładnie okrywa jej głowę!
 
Rada dnia. Włosy afro są suchsze niż inne rodzaje włosów, dlatego mniej widoczne są na nich efekty noszenia czapki lub innych nakryć głowy, w przeciwieństwie do włosów cienkich z tendencją do przetłuszczania, które szybko stają się tłuste u nasady. Co więcej, splatając włosy w dobierane warkocze unikniesz dodatkowo efektu oklapniętych włosów. Jeżeli natomiast ten problem Cię nie dotyczy, możesz nadać włosom tektury za pomocą kosmetyków stylizacyjnych.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ