Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Broda drwala jest w modzie
Streetstyle: Broda drwala jest w modzie
Streetstyle: Broda drwala jest w modzie
Fryzury męskie

Streetstyle: Broda drwala jest w modzie

Dział
Jego wygląd? Jeżeli spotkasz na ulicy mężczyznę noszącego idealnie zadbaną brodę drwala, znaczy to, że opanował on do perfekcji najnowsze trendy! To, co dotychczas przyciągało uwagę mężczyzn, to raczej trzydniowy zarost, nadający pozornie niedbały wygląd. Jeżeli chodzi o ubiór, należy do niej nosić rzeczy, które są casual, a przy tym trendy. Najlepiej ilustruje ten styl hawajska koszula naszego dzisiejszego bohatera, noszona na koszulce na ramiączkach.
 
Jego fryzura? U kobiet modne są ulizane fryzury. Nie inaczej jest u mężczyzn! W tym wypadku, włosy zostały zaczesane do tyłu i wymodelowane przy użyciu żelu, który nadał im błyszczący efekt. Fryzura ta wymaga pewnej minimalnej długości włosów, więc ci z was, którzy są krótko ścięci i ogoleni będą musieli poczekać!
 
Rada dnia. W latach 50., pomada do włosów (brylantyna) była bardzo modna u mężczyzn. Dzisiaj, fryzury są mniej sztywne, ale na czasie jest efekt, który nadawała włosom! Jeżeli chcesz, aby twoje włosy uzyskały aspekt wet look, rozetrzyj w dłoniach odrobinę żelu, a następnie nałóż go równomiernie na włosy tak, by nie wyglądały na przetłuszczone lub sztywne.
 
© Pixelformula © Jean Louis David 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ