Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Biały blond w rockowej stylizacji
Streetstyle: Biały blond w rockowej stylizacji
Streetstyle

Streetstyle: Biały blond w rockowej stylizacji

Dział
Jej wygląd? Wygląda czarująco i rockowo zarazem. Nasz bohaterka dnia nie boi odważnych stylizacji i wykorzystuje w nich elementy w jaskrawych kolorach, pomimo, że jej włosy mają odcień białego blondu. Połączenie to jest w jej przypadku bardzo udane dzięki ciemniejszej cerze. Gdyby jej cera była zbyt jasna, kontrast z jaskrawymi kolorami byłby zbyt wyraźny, a finalna stylizacja nie miałaby już tego charakteru. Krwistoczerwone usta naszej bohaterki, idealnie współgrające z jej ubraniami, nadają jej wyglądowi wysublimowania.
 
Jej włosy? Nasza bohaterka ma krótko obcięte włosy w szykownym stylu na chłopczycę. Podobają nam się jej włosy w kolorze białego blondu oraz jej fryzura, która jest rockowa, a przy tym bardzo kobieca. Aby utrzymać tak piękny kolor blond, nasza bohaterka musi o niego odpowiednio zadbać. Brak stosowania kosmetyków do włosów farbowanych, może bowiem sprawić, że włosy szybko staną się matowe. Jest to szczególnie ważne przy koloryzacjach, których największym atutem jest blask koloru! Używaj więc szamponów i maseczek do włosów farbowanych oraz stosuj (raz na miesiąc) szampon przeciwko żółknięciu włosów, który pozwoli ci uniknąć żółtych refleksów na włosach.
 
Rada dnia. Jeżeli chciałabyś uzyskać uczesanie utrzymane w artystycznym nieładzie, wykorzystaj w tym celu produkty do stylizacji, dzięki którym łatwiej będzie ci ułożyć dynamiczną fryzurę! Żel pozwoli ci stworzyć i utrwalić twoją fryzurę. Nałóż go na wilgotne włosy, a następnie układaj włosy palcami, tak by przybrały pożądany kształt. W kolejnym kroku wysusz swoją fryzurę. Chcąc uzyskać długotrwały efekt, susz włosy suszarką z zimnym powietrzem.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ