Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Bandana, czyli szykowny dodatek na lato
Streetstyle: Bandana, czyli szykowny dodatek na lato
Streetstyle: Bandana, czyli szykowny dodatek na lato
Trendy i styl

Streetstyle: Bandana, czyli szykowny dodatek na lato

Dział
Jej fryzura? Glamour, a zarazem miastowa. Po stworzeniu loków od połowy długości włosów, spięła je w wysokiego półkucyka, a na czubku głowy wymodelowała na kształt tapira w stylu retro. Bandana dodaje tej stylizacji nowoczesności i porządkuje fryzurę, pełniąc rolę opaski do włosów. Staje się ona pełnoprawnym akcesorium modowym. Jest nieoceniona szczególnie w ciepłe dni, gdyż odsłania twarz, a jednocześnie przytrzymuje włosy.
 
Jej wygląd? Elegancki i na luzie. Nasza bohaterka dnia prezentuje nowoczesną i niezwykle kobiecą stylizację. Swoją spódniczkę typu „bombka” zestawiła z szarym topem, dzięki czemu upały nie będą dla niej już żadnym problemem. Talię podkreśliła paskiem w rozmiarze XXL. Wybrała również broszkę z motywem kwiatowym, którą przypięła do topu - bardzo trafiony akcent kolorystyczny w tym zestawieniu. Okulary oraz naszyjnik XXL, a także jej skórzana, znoszona torebka odsyłają do stylu retro, inspirując latami 60.
 
Rada dnia. Chcesz wykorzystać bandanę, by urozmaicić swojego półkucyka? Czemu nie?! Pamiętaj jednak, że powinna być ona nakładana na włosy uformowane w tapira. Aby go wykonać w stylu retro, wydziel szerokie pasmo włosów z przodu głowy. Natapiruj włosy za pomocą grzebienia. Staraj się tapirować od wewnątrz, aby ukryć nastroszone włosy pod płaską warstwą wierzchnią.  
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ