Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Bananowy kok w stylu wet look
Streetstyle: Bananowy kok w stylu wet look
Fryzura

Streetstyle: Bananowy kok w stylu wet look

Dział
Jej wygląd? Podoba nam się jej skórzana kurtka z ćwiekami, utrzymana w modnym glam rockowym stylu. Ten wyrazisty element garderoby nasza bohaterka połączyła z żółtymi dżinsami. Należy podkreślić, że w nowym sezonie wiosennym spodnie w jaskrawych kolorach będą znów na topie. To lekcja mody, którą warto zapamiętać: jeżeli zakładasz kolorowe spodnie, postaraj się, aby dla równowagi reszta twojej stylizacji była stonowana.
 
Jej włosy? Nasza bohaterka nosi rodzaj letniej fryzury przypominającej ufo i stylizowanej na wet look. Aby wykonać tego koka, powinnaś zacząć od utapirowania włosów na czubku głowy, by nabrały więcej objętości. Następnie użyj żelu i uliż włosy, aby sprawiały wrażenie mokrych, niczym po zejściu z plaży. Po nałożeniu żelu, zaczesz włosy do tyłu i wykonaj swojego bananowego koka.
 
Rada dnia. Chcąc prawidłowo używać żelu, powinnaś nałożyć odrobinę produktu na dłoń, ogrzać go i dopiero potem nałożyć na włosy. Postaraj się, by żel był rozprowadzony równomiernie na włosach, unikając przy tym nakładania go na włosy przy głowie. Włosy mogłyby wyglądać wtedy tłusto. Nakładaj żel równą warstwą na całych włosach, aby uniknąć wrażenia, że w niektórych miejscach są one aż nadto usztywnione z powodu nadmiaru żelu.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ