Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Banan rockabilly dla mężczyzn
Streetstyle: Banan rockabilly dla mężczyzn
Fryzury męskie

Streetstyle: Banan rockabilly dla mężczyzn

Dział
Tegoroczny powrót po wakacjach oznacza powrót do przeszłości, przynajmniej w sferze fryzur. I tak, do mody powraca banan rockabilly a la Elvis. Czy jesteś rockmanem, czy też nie, to modne uczesanie świeci triumfy wśród męskich fryzur.
 
Jego fryzura? Zainspirowana fryzurą Króla. Włosy nie powinny być obcięte zbyt krótko, tak, aby można było zaczesać je do tyłu i nadać im podłużną formę. Jest to kształt, który przypomina banana. Taka fryzura wymaga regularnej pielęgnacji i codziennego umiejętnego ułożenia. I tak, powinieneś opanować do perfekcji tapirowanie i używanie kremu pento.
 
Jego wygląd? Połączenie rocka i elegancji. Jego dżinsowe rurki są podwinięte, aby wyeksponować lakierkowane mokasyny, natomiast reszta ubioru zachowuje elegancki styl. Zapinana na guziki aż pod szyję koszula oraz pikowana marynarka pozwalają udoskonalić sylwetkę. Praktyczny i modny plecak dodają akcentu całości.
 
Rada dnia. Aby twój banan w stylu rockabilly utrzymał się, nakładaj na co dzień żel. Nie ulizuj włosów, aby mogły one przyjąć tę sama formę co uczesanie Elvisa.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ