Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Stożek XXL, z wybiegu na ulicę?
Stożek XXL, z wybiegu na ulicę?
Trendy i styl

Stożek XXL, z wybiegu na ulicę?

Dział
Większość kobiet pragnie, by ich włosy miały dużą objętość, ale w granicach rozsądku. Na wybiegu Jean Paula Gaultiera, granice te zostały zdecydowanie przekroczone, do tego stopnia, że fryzura ta jest praktycznie niewykonalna na co dzień. Rozszyfrujmy.
 
Kok w formie stożka XXL na pokazach. Pokazy Jean Paul Gaultiera są często szczytem ekscentryczności i oryginalności. Jego coraz bardziej szaloną inspirację da się odczuć nie tylko w ubraniach, które projektuje, ale także w wybranych przez niego fryzurach, które im towarzyszą. Kok w formie bączka, zwierzęce wzory oraz stożek XXL – projektant nie ma zahamowań i realizuje wszystkie swoje zachcianki, nawet te najbardziej szalone. Toteż jego pokazy są najbardziej rozpowrzechniane medialnie w 2013 roku.
 
Co należy zachować? Stożkową formę koka. Niemniej jednak, zapomnij o takiej wysokości fryzury, chyba, że gotowa jesteś stawić czoło codziennym problemom takim jak wejście do metra, pociągu czy samochodu, gdy idziesz rano do pracy. Jeśli nie nadasz mu rozmiaru XXL, zachowaj jego trójkątną formę, która jest bardziej oryginalna niż ta, w przypadku koka tancerki czy też zmierzwionego koka.
 
Jak go nosić? Na czubku głowy, tak jak na pokazach Jean Paul Gaultiera, z tym że stożek musi być mniejszy. Aby kok zachował swoją formę, użyj metalowej gumki hair cuff. Uwydatni to jego wyjątkowy kształt i sprawi, że nie będzie miał on sobie równych. Zwiąż włosy w kucyk na czubku głowy. Następnie umieść hair cuff i obkręć wokół niego włosy. Przypnij wystające kosmyki spinkami. Na zakończenie, spryskaj fryzurę lakierem, by trzymała się jak najdłużej.
 
© Pixelformula / Pokaz Jean-Paul Gaultier Haute Couture, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ