Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Stéphanie, 27 lat: „Zostałam punkiem z ogolonym bokiem!”
Stéphanie, 27 lat: „Zostałam punkiem z ogolonym bokiem!”
Stéphanie, 27 lat: „Zostałam punkiem z ogolonym bokiem!”
Trendy i styl

Stéphanie, 27 lat: „Zostałam punkiem z ogolonym bokiem!”

Dział
Twój look? Styl chłopczycy, uzyskany dzięki umiejętnemu dobraniu męskich i damskich dodatków. Lubię buty motocyklowe, krótkie spódnice, za duże bluzy i dekolty, czerń i kwiatowe nadruki. Staram się nie zamykać w jednej kategorii. Wszystko jest dla mnie kwestią umiejętnych połączeń. Czasami zdarza się, że bardzo podobają mi się męskie ubrania, których używam, by w rezultacie zaprezentować wymyślną stylową kombinację.
 
Twoja fryzura? Wiem, co o mnie mówicie. Musiała mieć trudne, pełne rygoru dzieciństwo, skoro nosi tak przedziwną fryzurę. Zaskoczę was, to nieprawda! Wręcz przeciwnie, miałam bardzo otwartych i wyrozumiałych rodziców. Ta fryzura nie ma zatem wyrażać buntowniczej strony mojej osobowości. Oczywiście, pracuję w modzie, gdzie łatwiej jest zaakceptować mój wizerunek, niż na przykład w kancelarii adwokackiej. Wokół mnie, nikt nie ocenia mojego wygolonego kawałka głowy. Uwielbiam ten wyróżniający się aspekt mojej fryzury. Czasami punk, czasami femme fatale, uwielbiam grę tymi dwoma stylami w moim uczesaniu.
 
Twój styl dzisiaj? Nie zamierzam za wszelką cenę pokazywać ogolonej strony mojej głowy, lubię jednak grać od samego początku w otwarte karty. Nie chcę jej zasłaniać. Dzisiaj zdecydowałam się zrobić wyrazisty przedziałek z boku głowy. Wyprostowałam swoje włosy przy użyciu prostownicy, aby zrobić z nich asymetrycznego boba. Następnie odkryłam wygoloną część, która jest w rzeczywistości jedynie małym obszarem na skórze mojej głowy. Na koniec, użyłam lakieru, aby moje włosy  utrzymały się przez cały dzień.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ