Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Stella, 22 lata: „Odrosty - powrót do lat 80.”
Stella, 22 lata: „Odrosty - powrót do lat 80.”
Stella, 22 lata: „Odrosty - powrót do lat 80.”
Trendy i styl

Stella, 22 lata: „Odrosty - powrót do lat 80.”

Dział
Twój look? Przywiązuję dużą wagę do detali. To one pozwalają wyróżnić marynarkę, top, buty lub inny dodatek. Nie mam jakiegoś określonego stylu. Ciągle szukam ubrań, w których nagle się zakocham. Czasem są to rzeczy bardzo odważne, czasem bardzo konserwatywne. Moje ubrania bardzo dobrze odzwierciedlają moją osobowość, która może całkowicie się zmienić z dnia na dzień.
 
Twoja fryzura? Kiedy już znajdę fryzurę, która mi się podoba, bardzo trudno mi jest ją zmienić. Uważam, że trudniej jest znaleźć fryzurę, w której czujemy się dobrze, niż ubrania, które się nam podobają. Mnie w końcu się to udało! Będąc z natury brunetką, zdecydowałam się przefarbować na blond. Niektórzy odradzali mi to, gdyż uważali, że kolor ten w mniejszym stopniu podkreśla błękit moich oczu. Osobiście, uważam jednak, że to nieprawda.
 
Twój styl dzisiaj? Przy przemianie z brunetki w blondynkę pojawia się problem: odrosty! Na początku byłam dość drobiazgowa i często odwiedzałam mojego fryzjera, jak tylko pojawiały się niewielkie odrosty. Jednak szybko zdałam sobie sprawę z ich potencjału! Mój blond nie był zbyt jasny, więc uznałam, że nie szkodzą mu one aż tak bardzo, a wręcz przeciwnie, nadają mojej fryzurze stylu lat 80. Ponadto, teraz modne jest tie-dye na końcówkach, czemu nie miałabym zrobić czegoś dokładnie odwrotnego?
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ