Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Sportowy szyk z włosami ulizanymi i rozpuszczonymi
Sportowy szyk z włosami ulizanymi i rozpuszczonymi
Sportowy szyk z włosami ulizanymi i rozpuszczonymi
Trendy i styl

Sportowy szyk z włosami ulizanymi i rozpuszczonymi

Dział
Trend na włosy ulizane i rozpuszczone, nazywany w skrócie „splash”, mogłaś zauważyć na wybiegach u Giambattisty Valliego czy też w kolekcji BCBG (fr. „bon chic bon genre” – styl klasyczny i elegancki pochodzący z Francji, zbliżony do amerykańskiego preppy) Maxa Azrii. Łącząc ze sobą włosy o dwóch odmiennych teksturach, trend ten stawia na kontrast, dzięki któremu twoja fryzura będzie jednocześnie wyrafinowana i casual.
 
Zasady. „Wet look” długo nie wychodził z mody ze względu na swoją prostotę. Wystarczyło wygładzić włosy z przodu przy użyciu produktu do stylizacji tak, aby wyglądały na mokre. Styl ten szybko stał się popularny wśród gwiazd i został okrzyknięty jednym z trendów tego lata. Włosy w stylu „splash” są fryzurą pomiędzy włosami wygładzonymi, a rozpuszczonymi. Możesz zdecydować się na dwa warianty tej fryzury: bardziej wyrafinowany i tym samym dokładniej uczesany lub casual, gdzie włosy utrzymane są bardziej w nieładzie.
 
Wersja wyrafinowana. Wyprostuj włosy przy użyciu prostownicy. Przed przystąpieniem do tej czynności spryskaj je sprayem termoochronnym, który ułatwi prostowanie i pomoże ochronić twoje włosy przed ciepłem rozgrzanej prostownicy. Do wygładzenia włosów wzdłuż linii głowy użyj żelu o średniej sile utrwalenia. Uważaj, by nie nałożyć go na dalsze partie włosów.
 
Wersja casual. W tym przypadku nie musisz uciekać się do równie radykalnych metod prostowania włosów. Wystarczy, że po umyciu włosów szamponem osuszysz je ręcznikiem i pozwolisz im naturalnie wyschnąć. Nie obawiaj się dynamicznych ruchów ręcznikiem na długości włosów, pozwolą one podkreślić casualowy nieład twojej fryzury i dodadzą jej objętości. Następnie, wygładź włosy położone przy cebulkach przy użyciu żelu. Nałóż na ręce niewielką ilość żelu, a następnie uliż włosy do tyłu. Efekt mokrych włosów gwarantowany!
 
© Pixelformula / Défilé Giambattista Valli prêt-à-porter, Wiosna-Lato © Jean Louis David  
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ